Памер шрыфта:
A
A
A
Колеравая схема:
Шрыфт:
Arial
Times New Roman
Афіцыйны вэб-сайт дзяржаўнай установы адукацыі
Сярэдняя школа № 66 г. Гомеля
Наша старонка Вконтакте vk.com/school66gomel

Пасведчанне аб дзяржаўнай рэгістрацыі

юрыдычнай асобы ад 17.01.2012 № 490423690  тут

адрес: вул. Макаенка, 19, 246038, г. Гомель

тел. +375 232 24-58-72  school66@mail.gomel.by

телефоны горячей линии: 

+375 232 21-18-48 - Каціла Анатоль Антонавіч, дырэктар; 

+375 232 24-94-10 - Ёрш Таццяна Вайновна, нам. па УР; 

+375 232 24-37-87  Iванiчкiна Вольга Паўлаўна, нам. па УР;

+375 232 70-34-97

Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама

Пошук інфармацыі
Нашы дасягненні

PreviousNext
2022 год у Беларусі
Зваротная сувязь
алі ў Вас паўсталі пытанні, на якія Вы не знайшлі адказаў, альбо ў Вас з'явіліся дадатковыя пытанні па існуючым на сайце матэрыялу, Вы можаце задаць іх нам, скарыстаўшыся формай зваротнай сувязі
Вы можаце запісацца на прыём да спецыялістаў, якія працуюць у нашай школе,  з улікам графіка іх работы па Вашых пытаннях, скарыстаўшыся формай зваротнай сувязі



Вам акажуць інфармацыйную дапамогу, калі Вы знаходзіцесяў цяжкай жыццёвай сітуацыі


У мэтах прафілактыкі коронавирусной інфекцыі:
- выконвайце правілы асабістай гігіены;
-насіце маскі ў грамадскіх месцах;
- выконвайце правілы сацыяльнай дыстанцыі.

Інфармацыйны матэрыял- ТУТ






КУДЫ ПАЙСЦІ ВУЧЫЦЦА


Рыхтаваць педагогаў - ствараюцца БУДУЧЫНЯ




Схема бяспечных маршрутаў навучэнцаў





«Вучыцца - каб ведаць! Ведаць - каб умець!
Ўмець - каб рабіць! Рабіць - каб атрымліваць радасць!»

Олимпиадное движение



| Друк |
31 мая 2022
There are no translations available.

Церемония чествования Сидоренко Дарьи победителя заключительного этапа республиканской олимпиады по русскому языку в Гомельском городском исполнительном комитете 31 мая 2022 года.


 
| Друк |
28 мая 2022
There are no translations available.

Хацков Дмитрий

8 «А»

химия

Побегаева Л.А.

Подлобкина Виктория

7 «А»

биология

Ехваия В.Р.

Ходус Ева

7 «Г»

биология

Ехваия В.Р.

Рожкова Ирина

5 «В»

русский язык

Рогова Н.И.

Крицкая Юлия

6 «Г»

русский язык

Ковалева Н.И.

Данева Людмила

5 «Г»

белорусский язык

Флюгерт-Пискунова С.В.

Митрахович Валерия

7 «В»

белорусский язык

Позднякова Н.В.

Грицкевич Анна

8 «А»

белорусский язык

Позднякова Н.В.

Швед Егор

3 «В»

русский язык

Подоляко Т.А.

Буйко Мария

4 «Б»

математика

Эссан Г.Е.

Веялкина Анна

4 «Д»

математика

Кравченко О.В.

Манеева Мария

4 «Б»

русский язык

Эссан Г.Е.


 
| Друк |
22 cакавіка 2022
There are no translations available.

19 марта (суббота) в 10.00 для учащиеся нашей школы приняли участие в первом этапе областной олимпиады по учебным предметам учащихся IV - IX классов.

ФОТООТЧЁТ ЗДЕСЬ

ИНФОРМАЦИЯ о порядке проведения олимпиады ЗДЕСЬ

 

 



 
| Друк |
21 лістапада 2021
There are no translations available.

по учебным предметам

«РУССКИЙ ЯЗЫК» и «РУССКАЯ ЛИТЕРАТУРА»

УЧИТЕЛЬ РОГОВА НАТАЛЬЯ ИВАНОВНА

ВАЩЕНКО ЯНУ,11 «А» класс, Диплом I степени

СИДОРЕНКО ДАРЬЮ, 10 «Б» класс, Диплом I степени

МЕЛЬНИКОВУ ЕКАТЕРИНУ, 9 «В» класс, Диплом II степени

СМАЛЬЦЕР ВЕРОНИКУ, 9 «В» класс, Диплом III степени

по учебному предмету

«ГЕОГРАФИЯ»

УЧИТЕЛЬ ЛЯМЦЕВА НИНА ИВАНОВНА

БОРИСЕНКО СВЯТОСЛАВА, 9 «Б» класс, Диплом III степени

ФОТО победителей ЗДЕСЬ

Дипломы победителей ЗДЕСЬ

LAST_UPDATED2
 
| Друк |
29 кастрычніка 2021
There are no translations available.

1 место

Фамилия, имя

Класс

Предмет

Сидоренко Дарья

10 «Б»

Русский язык

Ващенко Яна

11 «А»

Русский язык

Мельникова Екатерина

9 «В»

Русский язык

Меньковский Илья

8 «А»

Математика

Русаков Арсений

8 «А»

Математика

Смальцер Вероника

9 «В»

Математика

Черников Глеб

9 «Д»

Математика

Морозов Иван

10 «А»

Математика

Лапицкий Никита

9 «В»

Информатика

Дроздов Андрей

10 «А»

Обществоведение

Ващенко Яна

11 «А»

Обществоведение

Телепнева Александра

11 «А»

Обществоведение

Кедун Дмитрий

9 «Б»

Химия

Сидорович Ульяна

10 «Б»

Химия

Справцев Егор

11 «Б»

Химия

Матора Денис

9 «Д»

Технический труд

Гавриловец Ксения

9 «А»

Обслуживающий труд

Юрша Михаил

9 «В»

Физика

Мозжегоров Андрей

9 «В»

Физика

Смальцер Вероника

9 «В»

Белорусский язык

Журова Полина

10 «А»

Белорусский язык

Башлакова Анастасия

11 «Б»

Белорусский язык

Омар Мария

10 «Б»

Английский язык

Ващенко Яна

11 «А»

Английский язык

Малиновская Александра

10 «Б»

История

Справцев Егор

11 «Б»

Биология

Малиновская Александра

10 «Б»

Биология

Шевченко Екатерина

9 «В»

География

Харламов Михаил

11 «А»

Физическая культура и здоровье

Егорова Ярослава

11 «Б»

Физическая культура и здоровье

2 место

Фамилия, имя

Класс

Предмет

Смальцер Вероника

9 «В»

Русский язык

Лапицкая Милана

10 «Б»

Русский язык

Сеникович Артем

8 «А»

Математика

Мозжегоров Андрей

9 «В»

Математика

Левченко Виктор

10 «А»

Математика

Морозов Иван

10 «А»

Обществоведение

Таран Алексей

11 «А»

Обществоведение

Котенкова Екатерина

9 «В»

Химия

Гунченко Алексей

10 «Б»

Химия

Руцкая анастасия

11 «Б»

Химия

Алампиев Дмитрий

9 «А»

Технический труд

Куриловская Яна

9 «Б»

Обслуживающий труд

Черников Глеб

9 «Д»

Физика

Думинский Артем

10 «А»

Физика

Пущенко Варвара

9 «В»

Белорусский язык

Справцев Егор

11 «Б»

Белорусский язык

Кунгурцев Кирилл

11 «А»

Английский язык

Омар Салома

10 «Б»

Английский язык

Дайнеко Надежда

10 «Б»

История

Сидорейко Юрий

9 «В»

География

Мельников Даниил

11 «А»

География

Безрукова Екатерина

10 «Б»

Биология

Сидорович Ульяна

10 «Б»

Биология

Башлакова Анастасия

11 «Б»

Биология

3 место

Фамилия, имя

Класс

Предмет

Котенкова Екатерина

9 «В»

Русский язык

Грузинский Глеб

8 «А»

Математика

Серебрякова Анастасия

10 «А»

Математика

Гузова Мария

11 «А»

Математика

Зуев Алексей

11 «А»

Математика

Таран Алексей

11 «А»

Математика

Лукьяненко Юлиана

11 «А»

Обществоведение

Зозуля Ксения

9 «Д»

Химия

Яцухно Полина

10 «Б»

Химия

Моцар Андрей

9 «Г»

Технический труд

Горелова Милана

9 «Д»

Обслуживающий труд

Шанько Надежда

9 «Г»

Белорусский язык

Мудрагель Алина

11 «Б»

Белорусский язык

Лапицкая Милана

10 «Б»

Английский язык

Капустик Александра

11 «А»

Английский язык

Горицкий Владислав

10 «А»

История

Алампиев Дмитрий

9 «А»

Физика

Лапицкий Никита

9 «В»

Физика

Левченко Виктор

10 «А»

Физика

Таран Алексей

11 «А»

Физика

Яцухно Полина

10 «Б»

Биология

Старченко Валерия

11 «Б»

Биология


 
| Друк |
08 кастрычніка 2021
There are no translations available.

Информация о проведении олимпиады ЗДЕСЬ

16 октября


23 октября

LAST_UPDATED2
 
| Друк |
17 чэрвня 2021
There are no translations available.


LAST_UPDATED2
 
| Друк |
04 чэрвня 2021
There are no translations available.


 
| Друк |
15 красавіка 2021
There are no translations available.

Победители второго этапа областной олимпиады по учебным предметам учащихся IV - IX классов 2020/2021 учебный год

 
| Друк |
22 cакавіка 2021
There are no translations available.

Дорогие ребята!

«Каравелла» поднимает паруса!

27 марта 2021 учащиеся нашей школы приняли участие в школьном этапе областной олимпиады по учебным предметам учащихся IV - IX классов. Информацию об олимпиаде смотреть ЗДЕСЬ

Фоторепортаж  ЗДЕСЬ

LAST_UPDATED2
 
| Друк |
09 снежня 2020
There are no translations available.





















LAST_UPDATED2
 
| Друк |
07 снежня 2020
There are no translations available.

Русский язык

Борисевич Ирина

11«А»

I

Сидоренко Дарья

9 «Д»

I

Математика

Маркелов Антон

9 «Д»

III

Физика

Гнидин Владислав

9 «Д»

II

География

Ковшарова Валерия

11«А»

III

Зыль Даниил

9 «А»

III

История

Киселев Иван

11«В»

III

Белорусский

Борисевич Ирина

11«А»

III

язык

Башлакова Анастасия

10 «Б»

III

Физическая культура и здоровье

Егорова Ярослава

10«Б»

II



 
| Друк |
24 кастрычніка 2020
There are no translations available.

Участников устной Олимпиады по геометрии для учащихся 7-8 классов на призы Государственного учреждения образования "Гимназия № 51 г. Гомеля":

Русакова Арсения, учащегося 7 «А» класса, Диплом II

Черникова Глеба, учащегося 8 «Д» класса, Диплом III

 
<< Першая < Папярэдняя 1 2 3 4 Наступная > Апошняя >>


             

                        

      

                

Пасведчанне аб дзяржаўнай рэгістрацыі юрыдычнай асобы ад 17.01.2012 № 490423690

© Аддзел адукацыі адміністрацыі Цэнтральнага раёна г. Гомеля. Сярэдні школа № 66 г. Гомеля. info@school-66.gorodgomel.by

Создание сайтов в Минске.