2021 год у Беларусі

Год народнага адзiнства

алі ў Вас паўсталі пытанні, на якія Вы не знайшлі адказаў, альбо ў Вас з'явіліся дадатковыя пытанні па існуючым на сайце матэрыялу, Вы можаце задаць іх нам, скарыстаўшыся формай зваротнай сувязі

Вам акажуць інфармацыйную дапамогу, калі Вы знаходзіцесяў цяжкай жыццёвай сітуацыі
У мэтах прафілактыкі коронавирусной інфекцыі:
- выконвайце правілы асабістай гігіены;
-насіце маскі ў грамадскіх месцах;
- выконвайце правілы сацыяльнай дыстанцыі.

Інфармацыйны матэрыял- ТУТ

11 06 2021

2021/06/10 ў нашай школе прайшоў урачысты вечар, прысвечаны выдачы атэстатаў аб сярэдняй агульным адукацыі. На мерапрыемстве прысутнічала начальнік аддзела ідэалагічнай работы, культуры і па справах моладзі адміністрацыі Цэнтральнага раёна г. Гомеля А.В. Язерская.

Перад выпускнікамі і іх бацькамі выступіў дырэктар школы А.А.Котило. Ён выказаў словы падзякі бацькам, павіншаваў усіх з гэтым выдатным днём і пажадаў выпускнікам поспехаў на жыццёвым шляху. Выпускнікі прадставілі свае віншаванні і падзяку адміністрацыі і настаўнікам школы.

10.06.2021 в нашей школе прошёл торжественный вечер, посвящённый выдаче аттестатов о среднем общем образовании. На мероприятии присутствовала начальник отдела идеологической работы, культуры и по делам молодежи администрации Центрального района г.Гомеля А.В. Езерская.
Перед выпускниками и их родителями выступил директор школы А.А.Котило. Он высказал слова благодарности родителям, поздравил всех с этим замечательным днём и пожелал выпускникам успехов на жизненном пути. Выпускники представили свои поздравления и благодарность администрации и учителям школы.