2021 год у Беларусі

Год народнага адзiнства

алі ў Вас паўсталі пытанні, на якія Вы не знайшлі адказаў, альбо ў Вас з'явіліся дадатковыя пытанні па існуючым на сайце матэрыялу, Вы можаце задаць іх нам, скарыстаўшыся формай зваротнай сувязі

Вам акажуць інфармацыйную дапамогу, калі Вы знаходзіцесяў цяжкай жыццёвай сітуацыі
У мэтах прафілактыкі коронавирусной інфекцыі:
- выконвайце правілы асабістай гігіены;
-насіце маскі ў грамадскіх месцах;
- выконвайце правілы сацыяльнай дыстанцыі.

Інфармацыйны матэрыял- ТУТ

28 04 2018

27.04.2018 г. Команда «юных спасателей пожарных» ГУО «Средняя школа 3 66 г. Гомеля» достойна выступила и получила почетный диплом 2 степени в общекомандном зачете районного слета юных спасателей-пожарных. А также много других дипломов, таких как диплом 2 степени в номинации «Видеоролик»,  диплом 1 степени в номинации «Визитка команды», диплом 1 степени в номинации «Пожарно-спасательный спорт», диплом 1 степени в номинации «Боевое развертывание», диплом 2 степени в номинации «Смотр строя». Мы гордимся нашими учащимися! Отдельная благодарность руководителю физического воспитания Татаренко А.А., учителю английского языка Ясючене А.С., педагогу социальному Воронцовой И.М. за активную подготовку команды в прошедшем конкурсе.