Памер шрыфта:
A
A
A
Колеравая схема:
Шрыфт:
Arial
Times New Roman
Афіцыйны вэб-сайт дзяржаўнай установы адукацыі
Сярэдняя школа № 66 г. Гомеля
Наша старонка Вконтакте vk.com/school66gomel

адрас: вул. Макаенка, 19, 246038, г. Гомель
тэл. 24-58-72 info@school-66.gorodgomel.by

тэлефоны гарачай лініі: 

21-18-48 - Каціла Анатоль Антонавіч, дырэктар; 

24-02-58 - Ёрш Таццяна Вайновна, нам. па УР

70-34-97 - Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама

Пошук інфармацыі
Нашы дасягненні

PreviousNext
2019 год у Беларусі




Зваротная сувязь
Калі ў Вас паўсталі пытанні, на якія Вы не знайшлі адказаў, альбо ў Вас з'явіліся дадатковыя пытанні па існуючым на сайце матэрыялу, Вы можаце задаць іх нам, скарыстаўшыся формай зваротнай сувязі
Вы можаце запісацца на прыём да спецыялістаў, якія працуюць у нашай школе,  з улікам графіка іх работы па Вашых пытаннях, скарыстаўшыся формай зваротнай сувязі


ГРАФІК работы лагераў летняй аздараўленчай кампаніі


11 мая стартуе рэспубліканская акцыя МНС "Не пакідайце дзяцей адных!"









КУДЫ ПАЙСЦІ ВУЧЫЦЦА


Рыхтаваць педагогаў - ствараюцца БУДУЧЫНЯ








Конкурс видеоблогеров

"Грошы маюць значэнне"


Схема бяспечных маршрутаў навучэнцаў














  




«Вучыцца - каб ведаць! Ведаць - каб умець!
Ўмець - каб рабіць! Рабіць - каб атрымліваць радасць!»

| Друк |
График загруженности спортивных залов

государственного учреждения образования

«Средняя школа № 66 г. Гомеля»

на первое полугодие 2020/2021 учебного года.

Время

Вид работы

Класс

Место пров-ния

Ответственные

Понедельник

8.00-8.45

Урок

2

Вдовиченкова Л.В.

8.00-8.45

Урок

1

Захаренко С.В.

8.30- 9.05

Урок

1

Дешко Л.В.

8.55-9.40

Урок

2

Вдовиченкова Л.В.

8.55-9.40

Урок

10а

1

Захаренко С.В.

Кравцова Л.В.

9.25-10.00

Урок

2

Дешко Л.В.

10.20-10.55

Урок

2

Дешко Л.В.

9.55-10.40

Урок

2

Вдовиченкова Л.В.

9.55-10.40

Урок

11в

1

Захаренко С.В.

11.15-11.50

Урок

2

Дешко Л.В.

10.55-11.40

Урок

2

Вдовиченкова Л.В.

10.55-11.40

Урок

11а

1

Захаренко С.В.

Кравцова Л.В.

11.50-12.35

Урок

2

Вдовиченкова Л.В.

11.50-12.35

Урок

11б

1

Захаренко С.В.

Кравцова Л.В.

12.35-13.30

Волебол ДЮСШОР «Энергия»

 

2

Сиваков К.С.

12.45-13.30

Урок

2

Бабичева Ю.А.

12.45-13.30

Урок

1

Захаренко С.В.

12.45-13.30

Урок

3

Вдовиченкова Л.В.

2 смена

14.00-14.45

Урок

2

Бабичева Ю.А.

14.00-14.45

СМГ №1

 

3

Захаренко С.В.

14.00-14.45

Урок

 

Мальчуков И.Д.

14.00-14.45

Урок

3

Дешко Л.В.

14.00-14.45

Урок

1

Вдовиченкова Л.В.

15.00 – 15.40

Урок

1

Вдовиченкова Л.В.

15.00 – 15.40

Урок

2

Бабичева Ю.А.

15.00 – 15.40

Урок

1

Дешко Л.В.

15.00 – 15.40

ЧЗС

2

Мальчуков И.Д.

15.00 -15.40

СМГ №4

 

3

Кравцова Л.В.

16.00-16.45

Урок

2

Бабичева Ю.А.

16.00-16.45

Урок

3

Дешко Л.В.

16.00-16.45

Урок

1

Мальчуков И.Д.

16.55-20.00

Урок

2

Бабичева Ю.А.

16.55–17.40

Урок

1

Вдовиченкова Л.В.

16.55–20.45

Дзюдо

3

Дешко Л.В.

17.50-18.35

Урок

2

Бабичева Ю.А.

17.50-18.35

Урок

1

Мальчуков И.Д.

18.00-20.45

Дзюдо

 

3

Дешко Л.В.

18.45-19.30

Урок

2

Мальчуков И.Д.

Вторник

8.00-8.45

Урок

10б

3

Захаренко С.В.

Кравцова Л.В.

8.00-8.45

Урок

2

Медник Т.С.

8.30-9.05

Урок

2

Дешко Л.В.

8.55-9.40

Урок

1

Медник Т.С.

9.25-10.00

Урок

2

Дешко Л.В.

9.55-10.40

Урок

1

Медник Т.С.

10.20-10.55

Урок

2

Дешко Л.В.

10.55-11.40

Урок

3

Захаренко С.В.

11.15-11.50

Урок

3

Дешко Л.В.

11.50-13.30

Мини-футбол (объед.по инт.)

3-6 кл.

2

Бабичева Ю.А.

10.55-11.40

Урок

3

Медник Т.С.

12.45-13.30

Урок

2

Захаренко С.В.

2 смена

14.00-14.45

Урок

2

Бабичева Ю.А.

14.00-14.45

Урок

1

Дешко Л.В.

15.00-15.45

Урок

1

Бабичева Ю.А.

16.00-16.45

Урок

2

Медник Т.С.

16.55-17.40

Урок

 

Медник Т.С.

17.50-18.35

Урок

1

Бабичева Ю.А.

17.50-18.35

Урок

2

Медник Т.С.

18.35-20.05

В/бол ф/в

 

1

Захаренко С.В.

18.35-21.00

Каратэ (аренда)

 

2

Ушаков А.В.

18.00-20.45

Дзюдо

 

3

Дешко Л.В.

Среда

8.00-8.45

Урок

3

Медник Т.С.

8.55-9.40

Урок

2

Вдовиченкова Л.В.

8.55-9.40

Урок

1

Захаренко С.В.

8.55-9.40

Урок

2

Медник Т.С.

9.55 – 10.40

Урок

3

Медник Т.С.

9.55 – 10.40

Урок

10а

1

Кравцова Л.В.

9.55 – 10.40

Урок

10а

1

Захаренко С.В.

10.55-11.40

Урок

1

Захаренко С.В.

10.55-11.40

Урок

2

Медник Т.С.

10.55-11.40

Урок

2

Вдовиченкова Л.В.

10.55-11.40

СМГ №3

 

3

Кравцова Л.В.

11.50-12.35

Урок

11б

1

Захаренко С.В.

Кравцова Л.В.

11.50-12.35

Волебол СДЮШОР «Энергия»

 

2

Сиваков К.С.

12.45-13.30

Подв.игры (ОВР)

4 кл.

2

Медник Т.С.

12.45-13.30

СМГ№2

 

3

Кравцова Л.В.

2 смена

14.00-14.45

Урок

3

Мальчуков И.Д.

14.00-14.45

Урок

2

Медник Т.С.

14.00-14.45

Урок

1

Вдовиченкова Л.В.

15.00-14.45

Урок

2

Мальчуков И.Д.

15.00-14.45

СМГ №4

 

3

Кравцова Л.В.

15.00-14.45

Урок

3

Медник Т.С.

15.00-14.45

Урок

1

Вдовиченкова Л.В.

16.00-16.45

Урок

2

Мальчуков И.О.

16.00-16.45

Урок

1

Медник Т.С.

16.00-16.45

Урок

2

Вдовиченкова Л.В.

16.55-17.40

Урок

1

Бабичева Ю.А.

16.55-17.40

Факультатив

4кл

2

Медник Т.С.

16.55-17.40

Урок

1

Мальчуков И.Д.

17.50-18.35

Урок

1

Мальчуков И.Д.

17.50-19.30

Волебол ДЮСШОР «Энергия»

 

2

Сиваков К.С.

18.45-19.30

Урок

1

Бабичева Ю.А.

17.30-20.45

Дзюдо

 

3

Дешко Л.В.

19.00-21.30

каратэ

 

2

Ушаков А.В.

Четверг

8.00-8.45

Урок

2

Вдовиченкова Л.В.

8.30-9.05

Урок

3

Дешко Л.В.

8.00-8.45

ЧЗС

11б

1

Кравцова Л.В.

9.25-10.00

Урок

3

Дешко Л.В.

8.55-9.40

Урок

2

Вдовиченкова Л.В.

8.55-9.40

ЧЗС

1

Захаренко С.В.

9.55-10.40

ЧЗС

10а

1

Захаренко С.В.

9.55-10.40

Урок

1

Вдовиченкова Л.В.

10.20-10.55

Урок

2

Дешко Л.В.

10.55-11.40

ЧЗС

1

Захаренко С.В.

10.55-11.40

ЧЗС

2

Вдовиченкова Л.В.

11.05-11.50

Урок

3

Дешко Л.В.

11.50-12.35

Урок

2

Вдовиченкова Л.В.

11.50-12.35

ЧЗС

10б

3

Захаренко С.В.

11.50-12.35

ЧЗС

11в

1

Кравцова Л.В.

12.45 -13.30

Урок

2

Бабичева Ю.А.

12.45-13.30

Урок

1

Дешко Л.В.

12.45 -13.30

Урок

1

Вдовиченкова Л.В.

12.45 -13.30

Урок

2

Захаренко С.В.

2 смена

14.00-14.45

ЧЗС

2

Бабичева Ю.А.

14.00-14.45

СМГ

 

3

Захаренко С.В.

14.00-14.45

Урок

2

Дешко Л.В.

14.00-14.45

Урок

1

Мальчуков И.Д.

14.00-14.45

Урок

1

Вдовиченкова Л.В.

15.00-15.45

Урок

2

Бабичева Ю.А.

15.00-15.45

Урок

2

Дешко Л.В.

15.00-15.45

Урок

1

Мальчуков И.Д.

15.00-15.45

Урок

3

Вдовиченкова Л.В.

16.00-16.45

Урок

2

Бабичева Ю.А.

16.00-16.45

Урок

3

Мальчуков И.Д.

16.00-16.45

Урок

1

Вдовиченкова Л.В.

16.55-17.40

Урок

2

Бабичева Ю.А.

16.55-17.40

Урок

1

Дешко Л.В.

16.55-17.40

Урок

3

Мальчуков И.Д.

17.50-20.45

Урок

2

Бабичева Ю.А.

17.50-18.35

Урок

2

Мальчуков И.Д.

18.00-20.40

Дзюдо

 

3

Дешко Л.В.

18.45-19.30

Урок

2

Бабичева Ю.А.

Пятница

8.00-8.45

Урок

2

Захаренко С.В.

8.30-9.05

Урок

3

Дешко Л.В.

8.00-8.45

Урок

2

Медник Т.С.

8.00-8.45

Урок

2

Вдовиченкова Л.В.

8.55-9.40

Урок

11в

1

Захаренко С.В.

Кравцова Л.В.

9.25-10.00

Урок

1

Дешко Л.В.

8.55-9.40

Урок

2

Медник Т.С.

9.55-10.40

Урок

2

Медник Т.С.

9.55-10.40

Урок

3

Вдовиченкова Л.В.

9.55-10.40

Урок

10б

1

Захаренко С.В.

Кравцова Л.В.

10.20-10.55

Урок

3

Дешко Л.В.

10.55-11.40

Урок

11а

2

Захаренко С.В.

Кравцова Л.В.

10.55-11.40

Урок

2

Вдовиченкова Л.В.

10.55-11.40

Урок

3

Медник Т.С.

11.50-12.35

Урок

2

Бабичева Ю.А.

11.50-12.35

СМГ №3

 

 

Кравцова Л.В.

11.50-12.35

Урок

1

Захаренко С.В.

11.50-12.35

Урок

3

Вдовиченкова Л.В.

11.50-12.35

Волебол ДЮСШОР «Энергия»

 

2

Сиваков К.С.

12.45-13.30

Урок

2

Бабичева Ю.А.

12.45-13.30

Урок

3

Захаренко С.В.

12.45-13.30

СМГ№2

 

3

Кравцова Л.В.

12.45 -13.30

Подв. игры

(ОВР)

 

2

Медник Т.С.

2 смена

14.00-14.45

Урок

2

Дешко Л.В.

14.00-14.45

Урок

2

Медник Т.С.

15.00-15.45

Урок

2

Мальчуков И.Д.

15.00-15.45

Урок

1

Бабичева Ю.А.

15.00-15.45

Урок

3

Вдовиченкова Л.В.

15.00-15.45

Урок

2

Медник Т.С.

16.00-16.45

Урок

2

Мальчуков И.Д.

16.00-16.45

Урок

3

Дешко Л.В.

16.00-16.45

Урок

2

Медник Т.С.

16.00-16.45

Урок

1

Бабичева Ю.А.

16.55-17.40

Урок

2

Бабичева Ю.А.

16.55-17.40

Урок

1

Мальчуков И.Д.

16.55-17.40

Урок

3

Дешко Л.В.

17.50-19.30

Волейбол СДЮШОР «Энергия»

 

1

Сиваков К.С.

17.50-18.35

Урок

2

Бабичева Ю.А.

17.50-21.00

Урок

3

Дешко Л.В.

18.45-19.30

Урок

2

Мальчуков И.Д.

Суббота

9.00-13.35

Дзюдо

 

3

Дешко Л.В.

10.00-12.00

 

Мини-футбол

2

Бабичева Ю.А.

12.00-13.30

Физкультурно-спортивные мероприятия

1

Учителя ФК и зд. по графику

12.00-14.00

Пионербол (ОВР)

2

Медник Т.С.

14.00-16.30

Каратэ

2

Ушаков А.В.

14.00-15.30

Физкультурно-спортивные мероприятия

1

Учителя ФК и зд. по графику

17.00-20.00

Волейбол 9-11 кл.

1

Учителя ФК и зд. по графику

 

 

 

Руководитель МО                                                                       С.В. Захаренко


 

             

                        

      

                

© Аддзел адукацыі адміністрацыі Цэнтральнага раёна г. Гомеля. Сярэдні школа № 66 г. Гомеля. info@school-66.gorodgomel.by

Создание сайтов в Минске.