Памер шрыфта:
A
A
A
Колеравая схема:
Шрыфт:
Arial
Times New Roman
Афіцыйны вэб-сайт дзяржаўнай установы адукацыі
Сярэдняя школа № 66 г. Гомеля
Наша старонка Вконтакте vk.com/school66gomel

адрас: вул. Макаенка, 19, 246038, г. Гомель
тэл. 24-58-72 info@school-66.gorodgomel.by

тэлефоны гарачай лініі: 

21-18-48 - Каціла Анатоль Антонавіч, дырэктар; 

24-02-58 - Ёрш Таццяна Вайновна, нам. па УР

70-34-97 - Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама

Пошук інфармацыі
Нашы дасягненні

PreviousNext
2019 год у Беларусі


Зваротная сувязь
Калі ў Вас паўсталі пытанні, на якія Вы не знайшлі адказаў, альбо ў Вас з'явіліся дадатковыя пытанні па існуючым на сайце матэрыялу, Вы можаце задаць іх нам, скарыстаўшыся формай зваротнай сувязі
Вы можаце запісацца на прыём да спецыялістаў, якія працуюць у нашай школе,  з улікам графіка іх работы па Вашых пытаннях, скарыстаўшыся формай зваротнай сувязі


ГРАФІК работы лагераў летняй аздараўленчай кампаніі


11 мая стартуе рэспубліканская акцыя МНС "Не пакідайце дзяцей адных!"









КУДЫ ПАЙСЦІ ВУЧЫЦЦА


Рыхтаваць педагогаў - ствараюцца БУДУЧЫНЯ








Конкурс видеоблогеров

"Грошы маюць значэнне"


Схема бяспечных маршрутаў навучэнцаў














  




«Вучыцца - каб ведаць! Ведаць - каб умець!
Ўмець - каб рабіць! Рабіць - каб атрымліваць радасць!»

| Друк |
05 11 2018

 1 место

 

Фамилия, имя

Класс

Предмет

Хроленко Екатерина

10 «А»

Белорусский язык

Гавриленко Всеволод

10 «А»

Английский язык

Процкин Даниил

11 «А»

Английский язык

Ткаченко Павел

11 «А»

История

Миненко Павел

9 «Г»

География

Пивошенко Александр

10 «А»

География

Романюк Евгений

9 «Г»

Физика

Мудрагель Кристина

10 «А»

Физика

Кулебин Никита

11 «А»

Физика

Блохова Валерия

9 «А»

Физическая культура и здоровье

Живушко Олег

10 «А»

Физическая культура и здоровье

Буданчикова Дарья

9 «Г»

Русский язык

Паладьева Полина

10 «Б»

Русский язык

Грищенко Светлана

11 «В»

Русский язык

Литвинович Даниил

8 «В»

Математика

Юрков Тимофей

8 «В»

Математика

Швед Диана

9 «Б»

Математика

Кулебин Никита

11 «А»

Математика

Рогов Дмитрий

11 «Б»

Информатика

Глушаков Никита

10 «А»

Обществоведение

Грищенко Светлана

11 «В»

Обществоведение

Гонжурова Екатерина

9 «В»

Химия

Ревякова  Валерия

10 «А»

Химия

Кулебин Никита

11 «А»

Химия

Любезная Вероника

11 «А»

Астрономия

Потапенко Донат

9 «В»

Технический труд

Черношей Ксения

11 «В»

Обслуживающий труд

2 место

Фамилия, имя

Класс

Предмет

Буданчикова Дарья

9 «Г»

Белорусский язык

Слесаренко Полина

10 «А»

Белорусский язык

Веялкин Александр

9 «А»

Английский язык

Ильющенко Иван

11 «В»

Английский язык

Карпачев Артем

11 «В»

История

Ковшарова Валерия

9 «В»

География

Барсукова Анастасия

10 «А»

География

Лазарчук Валерия

11 «Б»

Биология

Демидов Владислав

9 «Г»

Физика

Лопушко Максим

10 «А»

Физика

Корпан Валентин

9 «Г»

Физическая культура и здоровье

Кожемякина Дарья

9 «А»

Физическая культура и здоровье

Борисевич Ирина

9 «А»

Русский язык

Мудрагель Кристина

10 «А»

Русский язык

Лашкин Владислав

8 «В»

Математика

Дерябина Вероника

9 «Д»

Математика

Кулебин Владислав

11 «А»

Математика

Литвинович Виктория

11 «В»

Математика

Демидов Владислав

9 «Г»

Информатика

Паладьева Полина

10 «Б»

Обществоведение

Литвинович Виктория

11 «В»

Обществоведение

Климова Ксения

9 «Б»

Химия

Бабушкина Наталья

9 «Б»

Химия

Хроленко Екатерина

10 «А»

Химия

Кулебин Владислав

11 «А»

Химия

Ильющенко Иван

11 «В»

Астрономия

Парфенова Анастасия

9 «Д»

Обслуживающий труд

Пинчуков Сергей

9 «Б»

Технический труд

3 место

Фамилия, имя

Класс

Предмет

Полевич Варвара

9 «В»

Белорусский язык

Борисевич Ирина

9 «А»

Белорусский язык

Олейник Владимир

11 «Б»

Английский язык

Пивошенко Александр

10 «А»

История

Макущенко Наталья

11 «Б»

История

Мацкевич Анна

9 «Б»

География

Буданчикова Дарья

9 «Г»

Физика

Макеева Елизавета

11 «А»

Биология

Хоменков Егор

11 «А»

Биология

Личко Андрей

9 «Д»

Физическая культура и здоровье

Бабей Полина

9 «А»

Физическая культура и здоровье

Пашков Андрей

11 «А»

Физическая культура и здоровье

Ковшарова Валерия

9 «В»

Русский язык

Кухаренко Дарья

10 «А»

Русский язык

Брайцев Вадим

8 «Д»

Математика

Ткаченко Павел

11 «В»

Математика

Ильющенко Иван

11 «В»

Математика

Ткаченко Павел

11 «А»

Обществоведение

Потапова Екатерина

11 «А»

Химия

Биба Виктория

11 «В»

Астрономия

Сидоренко Валерия

8 «Г»

Обслуживающий труд

Караваев Николай

9 «А»

Технический труд


LAST_UPDATED2
 

             

                        

      

                

© Аддзел адукацыі адміністрацыі Цэнтральнага раёна г. Гомеля. Сярэдні школа № 66 г. Гомеля. info@school-66.gorodgomel.by

Создание сайтов в Минске.