Памер шрыфта:
A
A
A
Колеравая схема:
Шрыфт:
Arial
Times New Roman
Афіцыйны вэб-сайт дзяржаўнай установы адукацыі
Сярэдняя школа № 66 г. Гомеля
Наша старонка Вконтакте vk.com/school66gomel

адрас: вул. Макаенка, 19, 246038, г. Гомель
тэл. 24-58-72 info@school-66.gorodgomel.by

тэлефоны гарачай лініі: 

21-18-48 - Каціла Анатоль Антонавіч, дырэктар; 

24-02-58 - Ёрш Таццяна Вайновна, нам. па УР

70-34-97 - Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама

Пошук інфармацыі
Нашы дасягненні

PreviousNext
2021 год у Беларусі

Год народного единства




Зваротная сувязь
Калі ў Вас паўсталі пытанні, на якія Вы не знайшлі адказаў, альбо ў Вас з'явіліся дадатковыя пытанні па існуючым на сайце матэрыялу, Вы можаце задаць іх нам, скарыстаўшыся формай зваротнай сувязі
Вы можаце запісацца на прыём да спецыялістаў, якія працуюць у нашай школе,  з улікам графіка іх работы па Вашых пытаннях, скарыстаўшыся формай зваротнай сувязі


ГРАФІК работы лагераў летняй аздараўленчай кампаніі


11 мая стартуе рэспубліканская акцыя МНС "Не пакідайце дзяцей адных!"









КУДЫ ПАЙСЦІ ВУЧЫЦЦА


Рыхтаваць педагогаў - ствараюцца БУДУЧЫНЯ








Конкурс видеоблогеров

"Грошы маюць значэнне"


Схема бяспечных маршрутаў навучэнцаў














  




«Вучыцца - каб ведаць! Ведаць - каб умець!
Ўмець - каб рабіць! Рабіць - каб атрымліваць радасць!»

Объединения по интересам и спортивные секции
There are no translations available.

Расписание  объединений по интересам  ГУО «Средняя школа № 66 г. Гомеля»  на II полугодие 2020/2021 учебного года

№ п/п

Название

кружка

Класс

Ф.И.О. руководителя

Время проведения, место проведения

День проведения

1

«Маска»

7-11

Ясюченя Александра Сергеевна

12.00-13.30

каб.1-70

Суббота

2

«Правовая книга»

5-9

Удодова Ольга Александровна

13.30-14.15

каб. 2-19

Четверг

3

«ЮДМ»

7-9

Сухарева Екатерина

Александровна

13.30-14.15

каб. 2-19

Вторник

4

«ЮСП»

5-8

Сухарева Екатерина

Александровна

13.30-14.15

каб. 2-19

Понедельник

5

«Радуга»

1-2

Короткая Марина Александровна

14.40-15.25

16.20-17.55

каб. 3-56

Вторник

14.40-15.25

16.20-17.55

каб. 3-56

Четверг

12.10-14.00

каб. 3-56

Суббота

6

«Очумелые ручки»

1-2

Короткая Марина Александровна

14.40-15.25

16.20-17.55

каб. 3-56

Среда

14.40-15.25

16.20-17.55

каб. 3-56

Пятница

08.00-09.30

каб. 3-56

Суббота

7

«Юный библиограф»

2, 5

Протасова Ала Викторовна

16.15 – 17.00

Библиотека

Вторник

Среда Четверг

08.00 – 09.15

Библиотека

Пятница

10.00-10.45Библиотека

Суббота

8

«Юный книголюб»

1

Протасова Ала Викторовна

15.15 – 16.00

Библиотека

Вторник

9

«ЮИД»

7-9

Сивцов Владимир

Александрович

11.00-11.45

каб. 3-50

Суббота

10

«Мини-футбол»

7-9

Бабичева Юлия Андреевна

10.00-11.45

с/з 2

Суббота

7-9

11.50-13.30

с/з 2

Вторник

11

«Эстрадный вокал»

8-14

Павлова Светлана Леонидовна

11.50-12.35

а\з, 3-27

Четверг

11.50-12.35

а\з

Пятница

12

«Добродеи»

6

Марусов Алексей Сергеевич

12.00-13.30

Суббота

* в расписании возможны изменения




График работы спортивной направленности учителей физической культуры и здоровья на первое полугодие

в государственном учреждении образования

«Средняя школа №66 г.Гомеля» на 2020/2021 учебный год

Название

Ф.И.О. учителя

День недели

Время проведения

 

Волейбол(ОВР)

 

 

Захаренко С.В

 

Вторник

 

 

18.35-20.05 (зал № 1)

 

 

Подвижные игры и игровые задания (ОВР)

 

(Факультатив)

 

Пионербол (ОВР)

 

 

 

Медник Т.С.

 

Среда

Пятница

 

Среда

 

Суббота

 

12.45-13.30 Зал №2

12.45-13.30 Зал №2

 

16.55-17.40 Зал №2

 

12.00-14.00 (Зал №2)

 

Объединение по интересам «Мини-футбол»

 

 

 

Бабичева Ю.А.

 

Суббота

 

Вторник

 

10.00 – 12.00 (Зал №2)

 

11.50 – 13.30 Зал №2

 

Каратэ

(аренда зала)

 

Ушаков А.В.

 

Вторник

 

Суббота

 

18.35 – 21.00 (Зал№2)

 

14.00-16.30 (Зал№2)

 

 

Дзюдо

 

 

Дешко Л.В.

Понедельник

Вторник

Среда

Четверг

Пятница

Суббота

18.00 -20.45 (Зал №3)

18.00 -20.45 (Зал №3)

17.30 – 20.45 (Зал №3)

18.00 -20.45 (Зал №3)

18.00 -20.45 (Зал №3)

9.00 – 13.35 (Зал №3)

 

Волейбол

(СДЮШОР «Энергия»)

 

 

Сиваков К.С.

Понедельник

 

Среда

 

Пятница

12.35-13.30;17.50-19.30

(Зал №1)

11.50-12.35; 17.50-19.30

(Зал №1)

11.50-12.35; 17.50-19.30

(Зал №1)

Руководитель МО                                                               С.В. Захаренко

 

             

                        

      

                

© Аддзел адукацыі адміністрацыі Цэнтральнага раёна г. Гомеля. Сярэдні школа № 66 г. Гомеля. info@school-66.gorodgomel.by

Создание сайтов в Минске.